حوزه فعالیت های کامپوزیت شیمی سازه

گروه تولیدی کامپوزیت شیمی سازه محصولات خود را با توجه به ویژگی های خاص و متنوع آن ها در حوزه های مختلف از قبیل نفت و گاز پتروشیمی،آب و فاضلاب،برق،شهرداری ومخابرات قابل استفاده می باشد.

درباره ما

درباره ما

گروه دانش بنيان تحقیقاتی تولیدی كامپوزيت شيمي سازه به شماره ثبت 13795 به منظور مشاوره، تحقيق، طراحي و ساخت انواع مصنوعات كامپوزيتي با كاربردهاي خاص در حوزه‌های مختلف از قبيل نفت وگاز و پتروشيمي، آب و فاضلاب، برق، مخابرات و مبلمان شهري تأسيس و به ارائه محصولات متناسب با درخواست مشتريان مي‌پردازد.

با توجه به دانش‌بنيان بودن این مجموعه،سیاست اين شركت همواره توجه به تحقيق و توسعه در زمينه كاربرد كامپوزيت‌ها در حوزه هاي مختلف مي‌باشد و نتيجه این تحقیقات تولید كراس‌آرم كامپوزيتي، و ساير مصنوعات كامپوزيتي متناسب با نياز مشتري از قبيل نردبان كامپوزيتي، حوضچه‌هاي كامپوزيتي و پايه‌هاي روشنايي نام برد.

در این گروه تولیدی دانش بنیان با تکیه بر نوآوری همواره سعی می گردد تا محصولات جدید به بازار ارائه نموده و یا محصولات موجود در بازار را با کیفیت بالاتر و قیمت تمام شده پایین تری به بازار عرضه نماید.

گروه تحقیقاتی و تولیدی کامپوزیت شیمی سازه

گالری تصاویرمشاوره !

نظر مشترکین

اخبار

بازدید از پروژه در محل حضور
آبان26

بازدید از پروژه در محل حضور

تیم مدیریت فروش شرکت کامپوزیت شیمی سازه همانند سنوات گذشته در اواخر اسفند ماه سال ۹۶  از پروژه هایی که از محصولات این شرکت (دریچه های کامپوزیتی و تیربرق کامپوزیت) استفاده گردیده،بازدید کرد و با بررسی حضوری، میزان رضایت مشتریان و همچنین نظر و پیشنهادات مشتریان را جهت ارتقا و بهبود عملکرد این.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی تهران
آبان26

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی تهران

بدين وسيله شركت دانش بنيان كامپوزيت شيمي سازه حضور خود را دربيست و سومين نمايشگاه نفت، گاز و پتروشيمي به اطلاع متقاضيان دريچه هاي كامپوزيتي، سايتهول كامپوزيتي و ساير محصولات اين حوزه مي رساند. در اين نمايشگاه محصول جديد اين شركت دانش بنيان رونمايي و معرفي خواهد.

اطلاعیه تولید کننده برتر سال شرکت گاز استان تهران
آبان26

اطلاعیه تولید کننده برتر سال شرکت گاز استان تهران

شركت دانش بنيان توانسته است در سال 1395 به جايگاه برتر در بين ساير توليدكنندگان و عرضه كنندگان دريچه هاي كامپوزيتي در گاز استان تهران دست يابد و طي مراسمي كه در مهر ماه 1396 در شركت گاز استان تهران برگزار گرديد اين شركت توانست به رتبه A، نشان تامين كننده برتر را اخذ.

برخی از مشترکین